IV Liga Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS SZOMBIERKI BYTOM 0 0 0 0 0 0:0
2 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0 0 0 0 0 0:0
3 RKS GRODZIEC 0 0 0 0 0 0:0
4 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0 0 0 0 0 0:0
5 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0 0 0 0 0 0:0
6 MKS MYSZKÓW 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS UNIA KOSZTOWY 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0 0 0 0 0 0:0
11 KS RUCH RADZIONKÓW 0 0 0 0 0 0:0
12 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0 0 0 0 0 0:0
13 KP WARTA ZAWIERCIE 0 0 0 0 0 0:0
14 JSP SZCZAKOWIANKA 0 0 0 0 0 0:0
15 GKS GWAREK ORNONTOWICE 0 0 0 0 0 0:0
16 BKS SARMACJA BĘDZIN 0 0 0 0 0 0:0
17 AKS MIKOŁÓW 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2020-07-25/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-07-25/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-07-25/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-07-25/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-07-25/17:00 RKS GRODZIEC - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-07-25/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-07-25/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-07-25/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - AKS MIKOŁÓW -:-
Kolejka nr 2
2020-08-01/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-08-01/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2020-08-01/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-08-01/17:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-08-01/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - RKS GRODZIEC -:-
2020-08-01/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-08-01/17:00 MKS MYSZKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-08-01/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 3
2020-08-08/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-08-08/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-08-08/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - MKS MYSZKÓW -:-
2020-08-08/17:00 RKS GRODZIEC - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-08-08/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-08-08/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-08-08/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-08-08/17:00 AKS MIKOŁÓW - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 4
2020-08-15/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-08-15/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-08-15/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-08-15/17:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2020-08-15/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-08-15/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-08-15/17:00 MKS MYSZKÓW - RKS GRODZIEC -:-
2020-08-15/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 5
2020-08-22/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-08-22/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2020-08-22/17:00 RKS GRODZIEC - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-08-22/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MKS MYSZKÓW -:-
2020-08-22/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-08-22/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-08-22/17:00 AKS MIKOŁÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-08-22/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 6
2020-08-29/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-08-29/17:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-08-29/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-08-29/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2020-08-29/17:00 MKS MYSZKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-08-29/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-08-29/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - RKS GRODZIEC -:-
2020-08-29/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
Kolejka nr 7
2020-09-05/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-09-05/16:00 RKS GRODZIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-09-05/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2020-09-05/16:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-09-05/16:00 JSP SZCZAKOWIANKA - MKS MYSZKÓW -:-
2020-09-05/16:00 AKS MIKOŁÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-09-05/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-09-05/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 8
2020-09-12/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-12/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-09-12/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-09-12/16:00 MKS MYSZKÓW - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-09-12/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2020-09-12/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-09-12/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-09-12/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
Kolejka nr 9
2020-09-19/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-09-19/16:00 RKS GRODZIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-09-19/16:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-09-19/16:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2020-09-19/16:00 AKS MIKOŁÓW - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-09-19/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS MYSZKÓW -:-
2020-09-19/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-09-19/16:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
Kolejka nr 10
2020-09-26/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-09-26/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-09-26/16:00 MKS MYSZKÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-09-26/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-09-26/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-09-26/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2020-09-26/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-09-26/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - RKS GRODZIEC -:-
Kolejka nr 11
2020-10-03/15:00 RKS GRODZIEC - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-10-03/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-10-03/15:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-10-03/15:00 AKS MIKOŁÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-10-03/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2020-10-03/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-10-03/15:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS MYSZKÓW -:-
2020-10-03/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
Kolejka nr 12
2020-10-10/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-10-10/15:00 MKS MYSZKÓW - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-10-10/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-10/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-10-10/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-10-10/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2020-10-10/15:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-10-10/15:00 RKS GRODZIEC - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
Kolejka nr 13
2020-10-17/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-10-17/15:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - RKS GRODZIEC -:-
2020-10-17/15:00 JSP SZCZAKOWIANKA - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-10-17/15:00 AKS MIKOŁÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-10-17/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-10-17/15:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2020-10-17/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-10-17/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 14
2020-10-24/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MKS MYSZKÓW -:-
2020-10-24/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-10-24/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-10-24/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-10-24/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-10-24/15:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-10-24/15:00 RKS GRODZIEC - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2020-10-24/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 15
2020-10-31/14:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-10-31/14:00 JSP SZCZAKOWIANKA - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-10-31/14:00 AKS MIKOŁÓW - RKS GRODZIEC -:-
2020-10-31/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-10-31/14:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-10-31/14:00 KP WARTA ZAWIERCIE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-10-31/14:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2020-10-31/14:00 MKS MYSZKÓW - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 16
2020-11-07/14:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-11-07/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MKS MYSZKÓW -:-
2020-11-07/14:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-11-07/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-11-07/14:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-11-07/14:00 RKS GRODZIEC - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-11-07/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-11-07/14:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - JSP SZCZAKOWIANKA -:-
Kolejka nr 17
2020-11-14/13:30 JSP SZCZAKOWIANKA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-11-14/13:30 AKS MIKOŁÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-11-14/13:30 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-11-14/13:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - RKS GRODZIEC -:-
2020-11-14/13:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-11-14/13:30 KP WARTA ZAWIERCIE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-11-14/13:30 MKS MYSZKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-11-14/13:30 KS RUCH RADZIONKÓW - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-