Śląski Związek Piłki Nożnej U14 – Małopolski Związek Piłki Nożnej U14

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID utKjHZwJF98

1 października rozpoczyna się procedura rejestracji podmiotów chcących ubiegać się o certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej w drugim cyklu Programu Certyfikacji PZPN. Formularze rejestracyjne można składać do 10 października 2020 roku. Po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do programu w tym cyklu.

Śląski Związek Piłki Nożnej U13 – Małopolski Związek Piłki Nożnej U13

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID Zkntaw5jmmk
czwartek, 01 październik 2020 09:17

Wybór należy do kibica

Od piątku do poniedziałku. Od ekstraklasy po I Ligę Wojewódzką B1 Junior Młodszy poprzez rozgrywki kobiece i futsalowe. Wybór jest spory dlatego warto przeglądnąć piłkarki kalendarz na najbliższy weekend i wybrać to co najbliższe kibicowskiemu sercu.

czwartek, 01 październik 2020 07:46

Ruszyły zapisy do Pucharu Polski w Futsalu

Komisja Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek Pucharu Polski w Futsalu sezonie 2020/2021. Zgodnie z regulaminem rozgrywek na szczeblu Śląskiego ZPN w I fazie uczestniczyć będą zespoły 2 ligi futsalu grupy śląsko–opolskiej oraz drużyny środowiskowe zainteresowane udziałem.

Rozpoczęcie eliminacji Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich przez reprezentację Śląskiego Związku Piłki Nożnej U14 można zaliczyć do udanych.

Od porażki rozpoczęła swoje rozgrywki w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej U13.

Strona 1 z 318