Ci, którzy oczekiwali, że mistrz Polski w futsalu jest w stanie w tym roku dojść do ośmiodrużynowego finału mają prawo czuć się zawiedzeni. Rekord, po pewnym zwycięstwie 6:0 z walijskim zespołem Swansea University FC niespodziewanie przegrał 3:6 w I rundzie z rumuńskim CS United Galati.

Na parkiecie hali Rafako wyłonione zostały drużyny, które reprezentować będą Podokręg Racibórz w turnieju półfinałowym rozgrywek InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

W Milówce poznaliśmy drużyny, które zamknęły listę startową turnieju półfinałowego rozgrywek InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Rywalizacja o prawo reprezentowania Podokręgu Zabrze w półfinale Turnieju InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej zakończyła się zwycięstwem Górnika Zabrze w kategorii U12 i AP Team Gliwice w kategorii U11.

Były Prezes Piasta Gliwice Paweł Żelem przed wyjazdem do Gdańska, gdzie rozpocznie pracę w Zarządzie Lechii, był gościem Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryka Kuli. Sternik śląskiej piłki podziękował za trzy i pół roku współpracy oraz zaangażowanie i mistrzowski tytuł, który w 2019 roku po 30 latach wrócił na Śląsk.

Na naszej stronie internetowej – w dziale „Szkolenie” (na niebieskiej belce powyżej) – jest zakładka „Praca dla trenera”.

Znamy już 14 z 24 zespołów, które zagrają w turniejach półfinałowych rozgrywek InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju eliminacyjnym Podokręgu Bielsko-Biała rozgrywek InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej, w kategorii U12, najlepszy okazał się zespół Drzewiarza Jasienica.

Strona 1 z 320